Financování developerských projektů


Hledáte pro svůj projekt financování? Ať už plánujete koupi pozemku s následnou výstavbou činžovního domu nebo souboru rodinných domů nebo se chystáte rekonstruovat za účelem dalšího prodeje nebo pronájmu, jste na správném místě.

Výhody pro developerské projekty


Individuální návrh podle objemu financování nebo typu úvěru

Řeším úvěry v celé škále objemů i účelů. Mám za sebou financování menších projektů, ale i projektů za stovky milionů korun.

Nastavení čerpání i splácení na míru

Každý projekt trvá jinak dlouho a často se musí čekat na příjem z prodeje nebo pronájmu. Poradím si i s nastavením splácení, tak aby cashflow realizace dávalo smysl.

Rychlost zpracování

V případě potřeby jsem schopen finacování zajistit ve velmi krátké době.

Případovka: Činžovní dům v Opletalově ulici, Praha

Fáze 1: Úspěšně zafinancovaný odkup spoluvlastnických podílů

V roce 2019 mě oslovil  investor - spolumajitel činžovního domu v Opletalově ulici za účelem zajištění financování odkupu několika spoluvlastnických podílů na domě v hodnotě cca 90 mil. Kč.
Jednalo o velmi specifickou zakázku, protože čas šel proti nám. Bylo potřeba velmi rychlého řešení.
V rámci spolupráce s bankovním sektorem a jeho specialisty se nakonec podařilo investorovi zajistit financování odkupu podílů na domě v rekordním čase.

Fáze 2: Financování rekonstrukce nemovitosti

V současné době řeší investor financování rekonstrukce v hodnotě 250 mil. Kč. 

Chcete pomoci zajistit financování vašeho projektu?
Napište mi...

Odhadovaná výše úvěru (v CZK)*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních dat za účelem sjednání konzultace. Nebudu vám zasílat žádné nevyžádané marketingové zprávy.

Jakub Rotrekl

Poptávky vyřizuji do 24h

V dalším kroku si domluvíme konzultaci, při které prodiskutujeme detaily vašeho zadání a zjistíme, zda-li vám dokážu pomoci naplnit vaše cíle.